Šťastný v práci, potešený doma?

Ak si myslíte, že existuje možnosť, že sa môžete mýliť s neparentom, ktorý môže pracovať ťažko, ako aj zložitý, rovnako ako akýkoľvek druh ostatných dvadsiatich subjektov, potom, a to všetkými prostriedkami, don “ T túto knihu skontroloval.

Ak však máte ťažké časy (napríklad my ostatní), aby ste objavili určitú rovnováhu medzi tými protichodnými silami viny, ako aj pôžitkom s názvom Práca, ako aj domov, potom potešené z práce, potešenie v dome je ešte jedna Vynikajúca kniha v knižnici pracujúcej mamy. Je to v prípade podporného, ​​povzbudzujúceho a praktického.

Nedávno som bol v rozhovore pre úlohy (zatiaľ čo táto kniha bola zastrčená v batohu pri mojich nohách), ktoré sa vysielame medzi predstieraním, že som workoholik bez detí, ako aj lepšie porozumenie. Program môj anketár naozaj povedal: „Rád pracujem ťažko a tvrdo hrám“, ako aj pri love pre osobné informácie o mne s „Nerozumiem, či máte akýkoľvek typ detí …“, takže nie je pochýb Konfliktné a pýtajú sa, čo vyžadujem, ako aj zaslúžiť.

Mal som veľké šťastie, že som počul autorov Caitlin a Kim hovorili na obede pracujúcich matiek. Je iróniou, že som presvedčený, že som tam bol jediný človek bez „skutočnej práce“, avšak to nie je môj názor. Boli inteligentne oblečení (nie moja typická slovná zásoba, ale vážne rozkošné šaty!) A pokorné rozprávanie o lepkavej sieti tém okolo pracujúcich rodičov.

Počas prezentácie nám povedali, že ich prvý návrh tejto knihy, napísanej po rozhovoroch s mnohými vysokovýkonnými pracujúcimi mamičkami, bola depresívnou kolážou žien na pokraji. Ukazuje sa, že existuje veľa chýb, ako aj v prípade, že sa pýtate dostatočného množstva pracujúcich mamičiek, objavíte niekoho, kto urobil každého z nich. V tom istom čase sme boli všetci vinní z manipulácie rovnako dobre, rovnako ako málo, ako aj chápaní ako osoba, ktorá uvádza všetky zlé veci. Aspoň to bolo určité pohodlie. Schadenfreude vždy je, áno?

Po nasadení ružových okuliarov, ako aj s prácou s editorom, sa kniha zmenila na pozitívnu, pozitívnu zbierku lekcií, objavila ťažká cesta. Tieto lekcie pracovnej a-life sa teraz organizujú a poskytujú nám, aby sme zaistili, že dokážeme urobiť novú šaržu chýb a zabrániť niektorým z tých typických.

Tu je niekoľko z 100 dôvodov Kim a 100 dôvodov, prečo je vynikajúce byť pracujúcou mamou:
Pracujúce mamičky …
5. Pochopte, že záleží na osobnom živote.
28. Delegát s rešpektom.
56. Majte svoje slovo.
65. Nastavte odstránenie očakávaní.
80. Skontrolujte miestnosť.
82. Župan pre úspech.
99. Vo vzduchu uchovávajte veľa guľôčok.

Áno. Áno. ako aj áno. Rovnako ako mi nedávno povedal bývalý spolupracovník: „Boli ste vynikajúce, keď sme spolu pracovali, rovnako ako chápem, že ste teraz ešte oveľa lepšie.“ Všetci môžeme požadovať niektoré mantry potvrdenia, ale pracovný meter je tu stále. Rovnako ako Me-Who-Deals-With-Crazy-Boys, je stále čerešňa na vrchu pohárikov.

Buy pleased at Work, pleased at house on Amazon as well as throw us a few nickels.
Read much more about their work with the Girls’ guide at HappyatWorkHappyatHome.com.

—-
I got the book for totally free for going to their Yodeling Mamas lunch. I believe I likewise got a salad as well as bottle of water. though the talk was great, the monetary value was most likely not equal to the gas I utilized to drive to the event in Sunnyvale.

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *