Mama’s Night Out – robíme to zle?

Keď boli naše deti okolo 8 mesiacov, skupina mojej mamy (10 žien s dojčatami narodenými v októbri 4. októbra) začala mať mesačnú noc mamy. Najmenej 8 z nás išlo na prvých pár prvých pár, ako aj na neuveriteľne zábavné. Účasť sa začala zmenšovať, aj keď si udržujeme náš mesačný dátum, ako aj aspoň niekoľko ľudí, ktorí už mali mesačne takmer tri roky. Normálne ideme na večeru a zostaneme na dve hodiny.

Potom ľudia začali mať druhé bábätká, ďalšie záväzky, pracovať neskoro a mali neskoro pracujúcich manželov. Uspokojivé o 7,45 skončilo našim štandardom. Vtedy by mohlo prísť veľa ľudí, či už museli dať nové dieťa do postele, čakať na svojich partnerov, aby dostali dom z cvičebnej triedy alebo niečo iné. Začal som sa frustrovať. Zistil som, že som tvrdým obhajcom MNO (išiel som s mamičkami sedem dní po tom, čo som porodil #2. Samozrejme, #2 prišiel s nami …), obávam sa, že to robíme zle.

Moja osobná okolnosť je taká, že ak nemusím ísť von až do 7,45, potom mi ponúknu, že kŕmite svojich mladých ľudí a pripravia ich na posteľ, a dokonca aj trochu užitočné pri večeri môjho manžela. Zistil som, že sa necíti ako noc. (Možno som nesprávne interpretoval, ako aj tento koncept nie je noc voľna, len noc von?) Je to ako mimoriadne rutinná noc, ako aj keď Julian nechal svoje knihy skontrolovať oteckom, idem aj tak, ako aj stav. “ Dobrú noc, idem von. “ Verím, že mi chýba asi 10 minút času dieťaťa. Scarlett už spí 30 minút.

Len tento týždeň som začal s MNO so svojimi predškolskými mamičkami. Pokiaľ sa mi to nepáči, navrhoval som o 20:00 ako uspokojivý čas, pretože by som radšej mal vysokú účasť neskôr neskôr ako nízka účasť skôr. Zo skúsenosti sa zdá, že 19:00 je pre veľa ľudí nereálne. Nie sú veľké finančné listy, ktoré sú veľké na to, aby sme presne odhalili, koľko by som chcel jesť večeru o 19:00 ako o 20:00! HMPH.

Internety, vyberáte si MNO s priateľmi? Aké sú plány? Aké sú výhovorky ?? !!

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *