Najlepšie zvlhčovače pre dieťa – top modely pre rok 2019

Nie je zábavné, keď váš malý ochorie, a bohužiaľ sa to stáva veľa v ich batoľach a do prvých niekoľkých rokov detstva. Medzi predškolskou alebo školou a dátummi Playdates sa vaše dieťa stane vystavením mnohým rôznym prechladnutím. Dokonca aj bez toho, aby boli skutočne chorí, početné deti v zimnej sezóne vyschnú v krku a tekuté nosy, keď je suché. Prechladne nie sú neobvyklé a vlastne si vybudujú svoju imunitu do budúcnosti, ale uistite sa, že je váš lekár vždy aktualizovaný a dávajte si pozor na príznaky, ktoré by mohli znamenať oveľa viac ako bežné prechladnutie. Jedna vec, ktorá môže dieťaťu pomôcť cítiť sa lepšie a urobiť lepšie a urobiť sa lepšie a aby sa zlepšila. Cold choď preč Rýchlejšie je zvlhčovač. Najlepšie zvlhčovače pre dieťa im pomôžu uzdraviť sa, keď spia tým, že do vzduchu pridajú toľko potrebnú vlhkosť.

Najlepšie zvlhčovače pre dieťa – top modely na rok 2019

Dôležité vlastnosti najlepších zvlhčovačov pre vaše dieťa
Cool vs Warm Mist- je bezpečnejšie mať chladný zvlhčovač hmly, ak ju umiestnite do detskej izby. Zvlhčovač hmly v podstate produkuje paru, ktorý vás môže spáliť, ak sa dostanete príliš blízko. Môžu byť tiež škodlivé, ak sú naklonené, pretože sú plné horúcej vody. Aj keď by sa mohlo zdať, že teplá hmla je oveľa prospešnejšia pri uzdravení prechladnutia a bolesti v krku, v skutočnosti sa dokázalo, že chladná hmla je rovnako účinná.

Pravidelné čistenie- budete musieť vyčistiť zvlhčovač dosť často, aby ste zabránili zhromažďovaniu baktérií, takže je nevyhnutné uistiť sa, že ten, ktorý si kúpite, ľahko rozoberie a čistí.

Hladiny hluku- veľa zvlhčovačov hmly je dosť tiché, ale budete si to chcieť skontrolovať a uistiť sa, či je vaše dieťa veľmi citlivé na hluk. Niektorí fanúšikovia môžu byť hlasnejšie ako iní. V mnohých prípadoch akýkoľvek hluk, ktorý zvlhčovač vydáva, pravdepodobne upokojí vaše dieťa.

Automatické zatvorenie- Mnohé zvlhčovače majú možnosť vypnutia auta. To je dobré, ak skutočne nepotrebujete zvlhčovač spustenia celú noc a nechcete, aby ste sa o to starali.

Ovládacie prvky- Skutočne skvelá vlastnosť, ktorú majú niektoré zvlhčovače, patrí, koľko sa vyrába hmla. Je to užitočné, ak žijete v suchom podnebí a chcete neustále malú hmlu a chcete iba vyššie úrovne, keď je váš malý skutočne chorý.

Zvlhčovač hmly so žeriavovým kvapkou

Je to roztomilé, jednoduché, je ľahké ho používať a považuje sa za jeden z najlepších zvlhčovačov pre vaše dieťa. Preto je pokles žeriavu jedným z najpopulárnejších zvlhčovačov na trhu. Dodáva sa v 15 rôznych farbách, takže sa môže najviac zmiešať do vašej škôlky.

Neexistujú žiadne ventilátory ani filtre, čo znamená, že menej častí, ktoré si vyžadujú výmenu. Tento tichý zvlhčovač môže uvoľniť rôzne množstvo vlhkosti. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Ultrazvukový zvlhčovač hmly s difúzorom

Získate to najlepšie z oboch svetov s jedným z najlepších zvlhčovačov pre váš zvlhčovač dieťaťa, pretože je to tiež difúzor. Budete môcť používať éterické oleje, ktoré vaše dieťa upokojia a urobia z miestnosti úžasnú vôňu. Má nočné svetlo, ktoré je možné zapnúť v rôznych farbách alebo sa úplne vypnúť. Existuje veľká škála rýchlosti a trvá asi 9 hodín. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Honeywell UV chladný zvlhčovač vlhkosti bez zárodkov

Keď zapnete tento zvlhčovač, môžete byť trochu zmätení, pretože v skutočnosti neuvidíte ten spoločný prúd hmly. Vzduch v miestnosti sa čerpá a uvoľňuje cez zvlhčovač vyváženú vlhkosti.

Pri najnižšom nastavení bude tento zvlhčovač bežať celých 24 hodín. Aj keď existuje filter, ktorý je potrebné často čistiť, ale nie je príliš zložitý- všetky časti sú v bezpečí umývačky riadu! Výhodou filtra je, že odstraňuje 99% baktérií a prachu z vody. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Vicks easyfill cool hmla zvlhčovač

Rovnako ako uvádza názov, aj nádrž na vodu sa dá ľahko naplniť, pretože ju dá ľahko odstrániť a odviesť do umývadla na vyplnenie. Môže akceptovať 2 Vicks vapopady, ktoré uvoľnia upokojujúce výpary mentolu. Vapopady môžete získať vo viacerých rôznych vôňach. Je to jeden z najtichších zvlhčovačov a má funkciu vypnutia auta. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Žeriav milý ultrazvukový slon

Rovnako ako kvapka žeriavu, aj milý zvlhčovač slonov ultrazvuk je jedným z najobľúbenejších na trhu. Slon je môj osobný obľúbený len preto, že milujem hmlu vychádzajúcu z jeho malého kufra!

V skutočnosti si však môžete vybrať z iných možností zvierat, v závislosti od obľúbeného Kiddo. Nielenže je to veľmi roztomilé, ale funguje to dobre a robí prácu! Keďže sa stane antimikrobiálnym zvlhčovačom, nie je potrebný žiadny filter a automaticky sa vypne, keď je mimo vody. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Vicks sladké sny cool hmla ultrazvuk

Toto je ďalšia možnosť zvlhčovača od Vicks. Dodáva sa v ružovej alebo modrej farbe a môže na strop premietať tri rôzne scény. Je to zvlhčovač, ktorý tiež slúži ako nočné svetlo. Je to veľmitichý a môže akceptovať vapapady rovnako ako ostatný zvlhčovač Vicks. Bude to bežať len asi 24 hodín na naplnenie. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Bezpečnosť 1. 360 Cool Mist ultrazvukový zvlhčovač

Ak chcete zaručiť, že miestnosť je rovnomerne zahmlená, pozrite si bezpečnosť 1. 360, ktorá má dva zásuvky, ktoré sa môžu úplne otáčať. Tento zvlhčovač môže bežať na vynikajúcich 36 hodín rovno. Na účely čistenia nemá filter, Booya. Má zatvorenie auta, takže tam nie sú žiadne obavy. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Greevoo ultrazvuková cool hmla

Keramický filter na tomto zvlhčovači je to, čo ho skutočne odlišuje. Filtruje nečistoty a pracuje ako tlmič pre proces čistenia vody. Naozaj sa mi páči elegantný vzhľad tohto zvlhčovača. Môže bežať 12 hodín a pri vyčerpaní vody sa automaticky vypne. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Môžete sa tiež páčiť:

8 vecí, ktoré potrebujete vedieť o silnom vôli dieťaťa

5 návrhov na riešenie batoľa, ktorý nezostane v posteli! 18 -mesačná regresia spánku

Najlepšie bedwettingové alarmy- ako rýchlo ukončiť posteľ!

Pin pre neskoršie-najlepšie zvlhčovače pre dieťa-top modely na rok 2019

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *