Slovník predškolákov pojmov podľa Scarlett

Scarlett je dnes štyri a pol a jednou z mojich najobľúbenejších vecí o nej je spôsob, akým hovorí. Má hlas Chipmunk, pre jedného-hlasného a vysokého rozkladu-ale krásnym spôsobom a dva, má talent pre vymýšľanie slov, ktoré dávajú pre nás ostatných taký zmysel, že ich začneme používať v našom Pravidelný prejav okolo domu.

Tu je niekoľko mojich obľúbených šarlátov:

1. Yanky – Toto prídavné meno popisuje pocit, na ktorý sa všetci môžeme vzťahovať. Keď máte na sebe tričko s dlhým rukávom a zasuniete ruku do tenkého sveter a trenie medzi týmito dvom sveter. Je to príliš janky. “

2. Slousous – Scarlett sa s manželom veľmi bavila, keď sa k nemu obrátila a povedala: „Ocko, keď som tak šťastný, v niektorých prípadoch trochu plačem. Stávam sa. “ Myslím, že ju počujem opísať, že táto udalosť ho prinútila utrpieť.

3. Unsleeve-na to, aby ste odev nachádzali pravú stranu. Jedna z najbežnejších požiadaviek dievčaťa, ktoré sa pravidelne mení od bežných odevov na trikoty. “Môžeš túto košeľu nepresahovať?”

4. Todding – Toto sloveso popisuje akt copu, ktorý sa odráža, keď jeho majiteľ chodí alebo beží. Slovo, ktoré sa často vyskytuje na gymnastoch v dvadsiatej vekovej kategórii 2-4 ročné vekové kategórie, odvodzuje z pojmu batoľa, dieťa, ktoré chodí smiešne a spôsobuje viditeľné batoľa ich účesov.

5. Vystreľte to – ďalšia častá žiadosť rodičom alebo akéhokoľvek dostupného dospelého s pevnými motorickými zručnosťami. Prikrývky a listy, ktoré sa používajú na hranie s bábikami, pevnosťami alebo aktivitami súvisiacimi s piknikmi, sa ťažko pokladajú ploché, bez ohľadu na to, ako mnohokrát ich vystrelíte. “Mommy, prosím, prineste moju zelenú prikrývku a zastreľte ju najlepšie.”

Šťastné štyri a pol, Scarlett! Nech sú vaše obľúbené vypchaté zvieratá naďalej mäkké, nie drsné.

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *