Pozri od slávneho dobrého priateľa

minulý týždeň, môj milý priateľ, úžasný herec Leonard Fenton, prišiel za dojčatá Alexander. Jedli sme v nádhernej gréckej reštaurácii môjho rodiča Olive Tree, ako aj Len pobavil moje batoľa, Oliver so svojimi zvieracími dojmami a imaginatívnymi príbehmi. Bol to taký zábavný deň naplnený, chcem ho fľaštiť a navždy ho vážiť.

Len je najznámejší svojou funkciou Dr Legg vo EastEnders a mali sme šťastie, že postačujú na to, aby sme spolupracovali na sérii pohyblivých krátkych filmov, ktoré som režíroval pred niekoľkými rokmi, pre televíziu sociálnej starostlivosti/ ministerstvo zdravotníctva a wellness, ktoré sú ponúkané online.

Táto séria bola vyrobená s ďalšími dobre pochopenými hercami, ako aj s dobrými priateľmi vrátane Michelle Collins, John Altman a Rupert Hill, ktorí sa zahrnuli, pretože sa zaradili, pretože chceli pomôcť lekárom, ako aj pred pracovníkmi v oblasti zdravia a wellness. Pochopenie zložitosti pôsobenia v oblasti duševných schopností vo vzťahu k demencii, ako aj so zdravotným postihnutím.

Bolo skutočne prospešné nasmerovať tieto sociálne drámy, ovplyvnené pravdou, ktorú by ideálne vybavili opatrovateľov, ako aj mimoriadne ovplyvnili ľudí v ich starostlivosti.

Vo Lenovom filme „Raymond“ hrá chlapa vo veku 80. rokov, ktorý je nedávno diagnostikovaný skorá demencia, ale chce zostať čo najviac nezávislý a minúť 50 GBP za lotériové lístky.

Kontextom drámy je, či Raymond má schopnosť urobiť toto rozhodnutie, ako aj presne to, ako s ním ponúka jeho pracovník v starostlivosti Wendy (hral Angela Dixon). V ideálnom prípade pomáha ostatným v tomto prostredí robiť správne rozhodnutie. Emocionálny film, ktorý tak silne napísal scenárista Phil Hughes, Len v ňom fascinuje. Môžete si pozrieť film tu.

Vždy som bol priťahovaný do sociálnej drámy, ako aj k dokumentu, že som chcel, aby moja práca pomohla zmeniť, takže som skutočne hrdý na tieto filmy, najmä keď som mal 4 mesiace, keď som ich čakal s Oliverom.

Ukážte, prosím, ktokoľvek, komu veríte, môže objaviť film, ktorý je predmetom záujmu. Chceli by ste počuť vaše myšlienky.

Len bude čoskoro na televíznej relácii Awards Matt Lucas.

Fotografie © Vicki Psarias-Broadbent.

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom po prežití a prosperovaní v práci, ako aj v dome, ako aj v domácnosti a ponúka prehľad o tom, ako presne vyrábať digitálne podnikanie alebo návrat do práce s dôverou.

MUMBOSS: Čestná mama Sprievodca prežitím, ako aj prosperujúcim v práci, ako aj v House (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

Pracovná mama: Váš sprievodca po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (vydanie USA/Kanada)

K dispozícii 8. septembra 2020. Objednajte si teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesplniť Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest aj Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj pravidelný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže, ako aj správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *