Príspevok pre hostí: Presne ako si vziať tehotenskú dovolenku, keď pracujete z domu

, pretože ma Whitney núti, aby som si vzal tehotenskú dovolenku, požiadal som niekoľko dobrých priateľov na internete, aby som pomohol s príspevkami pre hostí. Som vďačný Kristen Chase za to, že sa podelil o jej verziu presne o tom, ako odísť z tehotenskej dovolenky z blogov, aby som sa s vami mohol podeliť o to, ako aj objaviť z jej príkladu. Dúfam, že sa vám bude páčiť veľa vynikajúcich hlasov, ktoré sa tento mesiac stretávajú!

Kristen s Drewom, Bridgetom, Quinlanom, ako aj Margot

Pretože moja úloha je tak neuveriteľne všestranná, ako som trochu typu A, spoliehal som sa na vytrvalosť môjho dobrého priateľa, ako aj spolu-publisher Liz Gumbinner, aby ma donútil do tehotenskej dovolenky.

Moje odôvodnenie, najmä s mojimi druhými s 4. deťmi, bolo to, že som sa napriek tomu skutočne nedostal, pretože som mal ešte jedného mladého (alebo dvoch), aby som ho prenasledoval, takže práca pre mňa bola rozptýlením aj rozptyľovaním, rovnako ako Metóda na prenos trochu únavných hodín dojčenia, najmä neskoro v noci.

Pre moje ďalšie skladacie koncerty som urobil najjemnejšie, aby som svoju prácu vopred vyriešil, a potom som im poskytol koncepciu, keď verí, že budem pripravený vrátiť sa. Krása práce s (a pre) mamičky spočíva v tom, že veľmi rozumejú zotaveniu po pôrode. Keby boli iba všetci zamestnávatelia (a kolegovia).

Verím však, že je dôležité si urobiť prestávku, nech to pre vás znamená čokoľvek, ako aj keby ste nemali niekoho ako Liz alebo tím, ktorý vás podporuje, potom by som vám pripomenul dobrým priateľom a domácnosti Pevne trvať na tom, aj keď pochopia, že sa trochu posuniete späť.

Fotografický kredit: Kelly z Amerine Photography

Kristen skladá toľko miest, som si istý, že už ju niekde čítate: skvelé mamičky, materstvo necenzurované, priekopnícka dáma (ok, nie je to žena, ale niekedy tam skladá!), Momanatrix, ako aj ďalšie. Som vďačný svojmu online, skutočnému životnému dobrému priateľovi za zdieľanie jej tipov.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *