Niekoľko dní preč pri mori v Southporte, ako aj Formby

minulý týždeň sme spontánne utiekli niekoľko dní v Southporte, ako aj Formby pri pobreží Merseyside.

Liverpudlianskí kamaráti navrhli, aby tam nedotknuté pláže, ako aj národné, závisia od červeného veveričného lesa, ako aj od bezrizikového, aby sme uviedli, že sme mali celkový výbuch.

Vracia sa úplne kopnutá späť, keď sa zmenila (doslova)-žiadny telefón alebo laptop na tri dni naznačuje nasiaknutie britského slnečného svitu (mali sme šťastie), vychutnávame si každú chvíľu spolu s behom s pieskovými dunami na pláži vo vánku až do lesných prechádzok ako sviatok na čerstvých morských plodoch s výhľadom na more. Vyjadrené, ako aj celkovo blaženosť!

Obrovské poďakovanie tiež mimoriadnej službe, ktorú sme dostali v Garden Court Penov House, celkom domácnosť beh B & B (dole) pri pobreží s elegantnými priestormi, ako aj najlepšou plnou angličtinou, akú som kedy mal!

Vytiahnite stoličku, ako aj šálku čaju, ako aj potešenie z tohto obrázka, ktoré publikujte plné po okraji s potešenými spomienkami!

… Pier Southport bol senzačný ako priľahlý most, pripomenul nám to, keď sme bývali v Bristole! Bolo to aspoň míľu až do konca móla, ale potešili sme sa z prechádzky (moje nohy stále bolesť z všetkých chôdze), ako by ste mohli vyraziť na trochu vlaku, ak sa vám páči aj!

Pekný čas móla!

Skontrolujete ma?

Potom na plážový čas na zhromažďovanie kamienkov, ako aj na budovanie pieskovníkov!

A noha selfie felfie pre vás! Nič ako cítiť vaše prsty na nohách v piesku! Pedikúra prírody!

Rovnako sme sa tešili rýchlej zastávke v blízkej miniatúrnej železničnej dedine-

… Foodies, ktoré sme, počas troch dní, keď sme sa tešili mnohým jedlom pre domácnosť, pikniky na pláži, ako aj skvelých zmrzlých zmrzliny (dúfajme, že vyhoreli všetkou činnosťou)!

Jediná fotografia domácnosti, ktorú máme ako jeden z nás, bola vždy za kamerou! Vďaka očarujúcemu čašníkovi na báječnej talianskej Trattoria 51 Pizzeria za výstrel!

Chutné, autentické talianske jedlo sa tam tiež tešilo!

A oveľa viac zmrzliny pre skvelé určiť dodržiavanie dňa…

Rovnako zamierili do úchvatne nádhernej formy, aby sme sa potešili v národnej podobe, závisí aj od pláže. Môžete splniť cestu k morskej prednej strane s očarujúcim lesom, ako aj keď slnko žiarilo vetvami, bolo to celkom magické …

Prírodné detské ihriská boli vyrábané hlboko v lese pre deti, ktoré sa môžu pozrieť, ako aj hranie snov pre deti, z ktorých sú vyrobené!

Oliverové zostatky na denníku tu-

Potom na vrchole kopca na piesočnej dune sme vyvinuli hrad predtým, ako sa vydáme na more!

Po hodinách užívania slaného morského vzduchu sme sa zastavili okolitými borovicovými drevami na metóde do oblasti červených veveričiek, ktoré skrývajú orechy!

Tak sladký!

Dodržiavanie dňa späť v Southport sme narazili do obchodov na slávnej Lord Street, viktoriánskeho kapierového bulváru lemovaného v malebných záhradách, ktoré zavesili na záhrady, išli až tak ďaleko, ako by to oko videlo …

Môj manžel identifikoval jeho priezvisko, ako aj možných predkov na jednom z arkád!

Nádherný staromódny úžasný obchod nádherné spomienky v Arcade Wayfarer pre oveľa sladšie pochúťky! (Detox v plnom prúde po našom návrate)…

A Oliver sa stal známym priateľom!

Potom, keď padla noc, zamierili sme späť do Leedsu, mladí ľudia čoskoro v hlbokom spánku zo všetkej zábavy … taký nádherný čas mal všetci!

Navštívili ste už v Southport alebo Formby?

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom po prežití a prosperovaní v práci, ako aj v dome, ako aj v domácnosti, a využíva prehľad o tom, ako presne vytvoriť digitálnu službu alebo návrat do práce s dôverou.

Bumboss: Úprimný sprievodca mamičkou po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

Pracovná mama: Váš sprievodca po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (vydanie USA/Kanada)

K dispozícii 8. septembra 2020. Kúpte si teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesplniť Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest aj Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj pravidelný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže, ako aj správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *