Prehľad Blossom Method ™-Revolučný spôsob komunikácie s vaším dieťaťom od narodenia

The Blossom Method ™-revolučný spôsob komunikácie so svojím dieťaťom od narodenia

Keď ma autorka a relačná psychoterapeutka Vivien Sabel kontaktovali na Twitteri, aby mi láskavo poslala svoju knihu The Blossom Method ™-revolučný spôsob, ako komunikovať so svojím dieťaťom od narodenia-bol som blízko k tomu, aby som mal svoje druhé dieťa Alexander a myslel som literatúra o komunikácii s deťmi v priebehu rokov.

Som tak šťastná, že som to nevyhýbala. Ľahká a rýchle čítanie (užitočné s batoľatou na voľnom), táto kniha mi pomohla oveľa viac si uvedomiť spôsoby, ako môžem komunikovať so svojím dieťaťom, budovať a využívať svoje prirodzené inštinkty voči svojmu dieťaťu a pomáhať mi „hovoriť“ mu prostredníctvom môjho reči tela.

Ľahko vedenie Viviena je pozorovať, zrkadliť a reagovať na neverbálne stopy vášho dieťaťa pri nákupe, aby sa lepšie porozumeli ich potrebám. Vivien bol tretím a posledným dieťaťom nepodpojenej nepočujúcej matky, ktorá jej umožnila ľahko rozpoznať jemnosti neverbálnej komunikácie. Použila tieto zručnosti na komunikáciu so svojou detskou dcérou Blossom (táto metóda je pomenovaná po nej), ktorá sa narodila v roku 2004 a potom strávila roky skúmaním témy a pozorovala spôsob, akým by novorodenci komunikovali „očným pohľadom, jazykom, rozprávaním tela a ľahké podpisovanie ‘.

Kým čítal knihu, použil som vyššie uvedené techniky a okamžite som zažil výsledky. Keď Alexander plakal, odzrkadľoval by som mu plač na neho (áno, môžete sa spočiatku cítiť hlúpo, ale nie dlho), keď okamžite reagoval zastavením plaču. Zaujalo ma to. Cítil sa svojimi zrkadlovými správaním, že som rozumel jeho výkrikom, a bol som si istý, že sa chystám zareagovať, čo ho kŕmím, kontrolou jeho plienky atď. Žiadam, aby ste vyskúšali toto ľahké zrkadlenie so svojím dieťaťom, aby ste otestovali metódu. Naozaj to funguje. Opäť by som odzrkadľoval jeho pohyby, jeho úsmevy, jeho gurgly vedome ako predtým a my by sme si navzájom „hovorili“. Potešenie je nezmerateľné. Iba pár dní/týždňov sme skutočne komunikovali.

Blossom Method ™ mi tiež ukázala spôsoby, ako porozumieť vizuálnym vodítkom komunikácie môjho dieťaťa: naznačovanie, keď strčí jazyk a tvar, ktorý s ním vytvára, a ako to premieta do jeho pocitov a potrieb, či už ide o krmivo, Vyprázdnite črevá alebo že sa jednoducho cítil podráždený. Mnohé dôležité, moje dieťa sa vždy cíti pochopené, takže sa zase cítim pokojnejší a oveľa viac pripravený ako rodič.

Okrem ďalších klenotov komunikačných nástrojov Vivien tiež podporuje na vedomie lepšiu vôňu v ústach dieťaťa, ktorá dokáže signalizovať, že sa chystá byť chorý. Zistil som, že je to cenný ukazovateľ skôr, ako Alexander začal prechladnúť, čo mi pomáha byť lepšie pripravený na uspokojenie jeho potrieb, keď sa necítil.

Kniha získala úžasnú chválu, ktorá obsahuje juniorské, užitočné rodičovstvo, matka a dieťa, Gurgle, The Daily Mail, Daily Express, The Mirror, The Irish News, The Weekly News, Portugalské správy, The Times of India, Hongkong a Po celej Európe, ako aj Austrálii a USA a zaslúžene. Súhlasím s kritikmi, že je to skutočne priekopnícke moje prianie, je to, že som to objavil, keď som mal svoje prvé dieťa, Oliver! Dôrazne to odporúčam všetkým rodičom a rodičom, ktorí majú byť.

Ďakujem Vivien z Alexandra aj I.

The Blossom Method ™ – revolučný spôsob komunikácie so svojím dieťaťom od narodenia.

ISBN: 9780091947538, uverejnené 7. júna 2012: Vermillion, RRP: 7,99 GBP.

Vivienova stránka je tu videná.

Môžete sledovať Vivien na Twitteri tu.

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom prežitím a prosperovaním v práci a doma a poskytuje prehľad o tom, ako vytvoriť digitálnu spoločnosť alebo sa s istotou vrátiť do práce.

Bumboss: Sprievodca pravdivou mamou prežitie a prosperovanie v práci a doma (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

Pracovná mama: Váš sprievodca prežitím a prosperovaním v práci a doma (vydanie USA/Kanada)

K dispozícii 8. septembra 2020. Nákup teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesledovať Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest a Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj týždenný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže a správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *