Ten, v ktorom sa učím naznačovanie „zmiešanej spoločnosti“

(keď sa stretávam so svojou rodinou, vydávam príspevok z archívov z roku 2007 pre vašu zábavu. Užite si!)

Minulý týždeň spoločnosť Ryan’s Company usporiadala krásnu sviatočnú párty. Boli sme ošetrení na večeru v známej luxusnej reštaurácii. S opatrovateľkou, ktorej som dôveroval, a telom, ktoré sa konečne zmestí do neobchodného oblečenia, som sa cítil celkom potešený, keď som si sadol pri stole s tromi ďalšími pármi.

Sedel som vedľa inej matky malých detí a na pár hodín sme sa dobre rozprávali o všetkých veľmi základných témach, o ktorých hovoria ženy kedysi hip-vidíme živú hudbu v San Franciscu, našu zaujímavú kariéru a čo si kúpiť Trader Joe’s. Och, a prečo ti nikto nikdy nepovie, že všetky tvoje vlasy vypadnú po tom, čo budete mať deti? Áno, pokryli sme všetky dobré veci.

Naproti nám niekoľko atraktívnych novomanželov, pravdepodobne unavených slzami našich nočných tréningových príbehov, bolo milých a priateľských. Na večierok plnú ľudí, s ktorými som sa nikdy nestretol, som mal veľmi dobrý čas.

Pri pohľade na práve vydatých som mal na pamäti dni po mojej vlastnej svadbe, keď sme s Ryanom mohli hovoriť o ničom okrem toho, aké úžasné boli naši priatelia, rodina, jedlo a slávnosti. “Takže,” povedala som pani Novomanželovej, „už ste muži prestali hovoriť o svojej svadbe?“

“Môžem byť s tebou úprimný?” povedala.
“Áno,” povedala som, oprela sa so záujmom a chcela som počuť, že sa o svoju svadbu trochu starala, alebo že vlastne nemali svadbu, takže o čom hovoriť. Predpokladal som niečo, čo by súviselo s jej svadbou.
“Išiel som z tabletky, že som bol roky, asi týždeň pred svadbou.” Áno, takže môžete povedať, kde sme. Každopádne, moje vlasy začali vypadávať, pretože dopad z prepadnutia tablety je rovnako ako hormóny po pôrode. “

Zrejme sme mali nedorozumenie o téme diskusie.

Môj manžel a jej manžel sú medzi nami. Časť tejto konverzácie, ale možno nechce byť.

“Tak som práve odišiel z tabletky,” opakuje. “Správne, zlatko?” Pozerá sa na svojho manžela, aby ho zahrnul do rozhovoru. “Možno týždeň pred svadbou,” hovorí nám znova. “Áno, práve som to prestal brať.” Yasmin bol značkou mojej pilulky. Išiel som preč, keby som to bol a bol som úplným hormonálnym neporiadkom. Dobre, zlatko? “

Nepohodlie. Viem, že môj manžel túži, aby nesedel vedľa niekoho, kto s nami zdieľal svoje plány riadenia narodenia. Nenávidí, že dostal príliš veľa informácií o ľuďoch, ktorých nepozná. Mohol počúvať ženy, ktoré hovoria o farbení vlasov, kolekciách vintage obuvi a George Clooney veľmi dlho, takže to nie je, že nemá toleranciu voči mláďatám. Sú to telesné funkcie. Sú súkromné.

A opakovanie – to bola najhoršia časť. Vymenovala pilulku a pokračovala v tom, aby o nej hovorila najmenej tri minúty. Spočiatku som bol zmätený a premýšľal som, prečo mi to hovorila. Potom som mal na pamäti, že druhá žena a ja sme hovorili o tom, že vlasy vypadnú po pôrode.

Premýšľal som o početných rozhovoroch, ktoré som mal so ženami, ktoré sotva viem. Jedna vedľa mňa v triede jogy mi povedala, že s narodením svojej dcéry dostala análnu trhlinu. Žiaden problém. Nie som v rozpakoch ani urazený. Ale ak tam stál jej manžel, určite by mohol byť. Nie je to spôsob, akým som veril, že svet je, ale zrejme existujú veci, o ktorých chcem hovoriť iba v spoločnosti svojho vlastného pohlavia.

Povedzte mi o vašich netesných prsiach, vašej inkontinencii, svojich tajomstvách viacerých orgazmov. Ale nehovor mi pred mojím manželom.

Keď sme čakali, až bude komorník priviesť naše auto a uviesť koniec tohto veľmi-fun-fun-fun-a-company-Holiday-Party, povedal som Ryanovi, že sa snažím vytrhnúť nepohodlie tejto konverzácie. Myslím, že mu bolo uľavené, že som sa cítil rovnako, pretože nechce veriť, že je pytnou. A tak sme spolu uznávali, že existujú veci, o ktorých sa nemožno diskutovať v zmiešanej spoločnosti.

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *