Ako dosiahnuť, aby váš záhradný chlapík priateľský k deťom

, ktorý často zostane doma, môže byť rovnako zábavné, ako sa vydať na vzrušujúci prieskum v okolí mesta. A ak sa ma pýtate, nie je nič lepšie, ako povedať svojim deťom, aby „hrali vonku“ a stretávali sa s nadšením a radosťou.
Osobne žijem pre tie pomalé ráno, kde sú všetci spokojní a zabalení vo svojej imaginatívnej hre, aby som si mohol kávu popíjať v trochu sladkom tichu – – prinajmenšom na pár minút. Tu je niekoľko nápadov na to, aby sa váš dvor stal priateľským pre deti a pomohol im povzbudiť ich, aby šli von a hrali sa.

Ako si vyrobiť záhradné dieťa priateľské k deťom

Som tu, aby som sa s vami podelil o nejaké tajomstvá o tom, ako dosiahnuť tento cieľ tým, že sa váš záhradný chlapík stal priateľským k dieťaťu a stal sa otvorenou pozvánkou na hru a dobrodružstvo. Keď naše deti vyrastajú, je to tiež výhoda, že máte zábavu, do ktorej chcú všetky ostatné deti prísť!

Detský dvor pre novorodencov a prehľadávače

Ak ste práve vstúpili do rodičovstva, vytvorenie svätyne na záhrade je rovnako pre váš pokoj ako pre vaše dieťa. Zaveste nejaké zvonkohry, hojdaciu sieť, kŕmidlá vtákov/kolibríkov a nejaký tieň a máte najlepšie miesto pre svojho malého na zdriemnutie, keď čítate, urobte si jogu alebo si zdriemnite sami. Neznie to blažene? Počas tejto novej fázy života môže byť ťažké dostať sa z domu
dôležité.

Akonáhle sa vaše deti stanú mobilnou, život sa trochu zmení. Bezpečnosť sa stáva oveľa viac problémom a mäkké veci sú vaším novým najlepším bestie. Vnútorné/vonkajšie penové dlaždice pomáhajú chrániť nové malé kolená pred škrabaním proti extrémnemu cementu, keď testujú svoju novú zručnosť:

Vnútorné/vonkajšie penové rohože

Ak ste odvážni a nevadí a vždy ste vo vašom dome, pieskovisko s tesným priliehajúcim vekom (takže zvieratá to nerobia ich nočník!) Je vždy zásahom. Je to zábava pre senzorické hry a dokonca môžete pridať kvapky levanduľových éterických olejov, aby ste zapojili ich čuch. Ak máte krátke miesto, zmiznite 2 plastové zásobníky a naplňte ho vodou a druhým pieskom, aby ste sa dostali na ľahké vyčistenie a skladovanie, keď skončíte!

Chlapče a dieťa, ktoré sa hrajú na záhrade na hojdačkách

Detský záhradný dvor pre batoľatá

Batoľatá radi robia všetko sami, takže vytváranie priestoru, v ktorom môžu dosiahnuť svoje vlastné hračky a vytvárať vízie, o ktorých snívali, je nevyhnutné pre menej rozpadnutia a oveľa zábavnejšie. Hovorím týmto priestorom Áno. Naša veľa populárnej záhradnej hračky od Toddlerhood Onward je naša kuchynská kuchyňa pre domácich majstrov. Dostali sme 4 kusy nasekaného kmeňa stromov a 2 lúče dreva. Spárované s našimi kuchynskými potrebami pre deti od IKEA a boli to roky zábavy.

S touto myšlienkou môžete získať tak fantastickú alebo základnú a používať veci z recyklácie na hranie kuchynských vecí. Maľované skaly vytvárajú zábavu “

Výsadba nízkej, vyvýšené postele je pre batoľatá najlepšie, aby sa začali učiť, ako rastú veci! Môžu mať dokonca svoju prvú futu a pomáhajú vode každý deň, ako aj vyberať ovocie a zeleninu, keď sú pripravené na jedenie.

Batoľatá tiež radi stúpajú, Amirit? Vytvorenie bezpečného priestoru na preskúmanie tejto novej zábavnej zručnosti by z vás urobilo najchladnejší dom na bloku. DIY Rock Wall, Pickler Triangle alebo lezenie na oblúk sú všetky nápady na batoľatá a existuje veľa spôsobov, ako ubytovať tieto trochu drahé hračky.

Záhrady pre deti v škole

Voda, piesok a výsadba sú pre deti v školskom veku stále zábavné a môžete im nechať pomôcť s výsadbou oveľa viac a oveľa viac, keď rastú. Budú veľmi hrdí na to, že pomáhajú pri večeri, ak pomáhajú pestovať to, čo je na vašom tanieri. Nedávno sme do nášho predného stromu pridali nejaké zábavné výkyvy lana, vymeniteľné rodinné hojdačka a lezecký rebrík, ktorý priťahuje všetky deti v okolí. Pridajte nejaké voľné diely (doska dreva, škatule a ďalšie zábavné poklady) a máte sami seba
Nebo.

Úžasný stromový výkyv: â

Lezecký rebrík:

Záhrady pre tínedžerov

Potešenie dospievajúceho davu by mohlo byť zložité, ale dodanie relaxačného miesta na spoločenstvo s priateľmi by mohlo urobiť len trik. Vytvorte si divadlo na záhrade s filmami s niektorými plachtami, vankúšmi a nafukovacími sedadlami. A hosťujte filmové noci pod hviezdami.
Hasičné jamy a gigantické hry ako Connect Four, Chess and Deckers môžu byť tiež neuveriteľne zábavné a môžu sa každý len trochu udržať mimo svojich telefónov. Stojí to za výstrel!

Títo ležadlá sú neuveriteľne coze a dospievajúci to milujú!

Či už máte nové dieťa, tínedžer alebo niektorých medzi tým, je základné a priaznivé pre rozpočet, aby ste vytvorili záhradný obytný priestor pre všetkých, ktorí si ich môžete vychutnať!

O autorovi:

Môžete sa tiež páčiť:

8 Zábavné hry Tickle Games, ktoré bude milovať vaše batoľa a predškolák!

Najlepšie vonkajšie hračky, ktoré povzbudia menej času na obrazovke!

PIN pre neskôr –

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *