Flax a Chia Blend z Carrington Farms – Maximálna superfood na zdieľanie 2013

sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

https://apis.google.com/js/pluson.js
Vždy som do svojich ranných smoothies pridal frézované ľanové semená. Ľanové semená pozostávajú z niekoľkých vitamínov B, sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny, s vysokým obsahom vlákniny a pozostávajú z horčíka. Keď sa semená ľanov a chia kombinujú, máte maximálne superfood. Ak chcete mať svoju vlastnú produkciu týchto semien, zvážte pri výsadbe plodín použitie stroje na výsevné stroje.

Semená chia majú nízkym obsahom sacharidov, bez lepku a sú plné omega 3, vitamínov, antioxidantov, bielkovín, vlákniny a minerálov, ako je vápnik, horčík a zinok. Organické frézované ľanové semená tiež pozostávajú z hormónov vyrovnávania fytoestrogénov nazývaných lignans. Carrington Farms zostavil semená faxu a chia v výživnej zmesi ľanovej ľanovej ľanovej škrty pripraveného na konzumáciu. Spoločne táto zmes dodáva a mimoriadny zdroj energie a živín na trvalé zdravie srdca a podporu metabolizmu.

Flaxová zmes Flax Chia pripravená na Carrington Farms je možné pridať do jogurtu alebo smoothies na raňajky alebo ako zálievka na šaláty alebo sa používa ako väzbové činidlo v mäsovom bochníku, kastróloch alebo hamburgeroch. Túto zmes pridávam tiež do celej mojej ovsenej vločky.

Organické frézované ľany a chia spolu vám môžu tiež pomôcť dosiahnuť vaše ciele na chudnutie. Veľa dieterov zistilo, že organické mleté ​​ľanové a chia semená boli zásadné pre ich udržanie spokojnosti. Výživa, Deborah Orlick Levy, MS, RD, povzbudzuje svojich jednotlivcov, aby začlenili ľan do svojich každodenných výživových plánov a vysvetľuje: „Ľan je jedným z najlepších zdrojov zdravého tuku Omega 3, ktorý môže pomôcť urýchliť proces straty hmotnosti a zároveň pomáha. Minimalizujte riziko srdcových chorôb a mozgovej príhody. Je tiež prospešná pri zmierňovaní príznakov hypertenzie, bolesti kĺbov a rôznych ďalších ochorení. Často hovorím ľuďom, že teraz môžete minúť svoje peniaze na zdravé stravovanie, alebo môžete svoje peniaze minúť neskôr v ordinácii lekára neskôr v živote. “

Carrington Farms tiež nesie neuveriteľne pohodlné single, ktoré sú pripravené na ekologické frézované ľanové paky a ekologické extra panenské neradené kokosový olej. Organické frézované ľanové paky sú najlepšou veľkosťou na prepravu peňaženiek, obedových škatúľ alebo puzdier na notebook.

Súvisí s tým, ako zvládnuť úzkosť a emocionálne stravovanie, zatiaľ čo zostanete doma

Viac informácií o spoločnosti Carrington Farms nájdete v CarringtonFarms.com.

*Zverejnenie: Za túto recenziu som dostal balík Carrington Farms pripravený na ľanovú flaxovú chia zmes. Všetky názory sú presné a 100% moje.

Cascia Talbert je zaneprázdnený bloger, vydavateľ, spisovateľ na voľnej nohe, online obchodník a matka piatich detí, žijúcich na severozápadnom Pacifiku. S B.A. V histórii a práve a vášeň pre písanie a zdržanie sa zdravia založila v roku 2007 časopis Health Mommies Magazine. Časopis Zdravé mamičky je v súčasnosti zaradený do špičkového blogu o zdraví pre mamičky a obsahuje niekoľko spisovateľov odborníkov v oblasti zdravia a blogerov mamičiek. Pani Talbert verí, že ak sú matky dobre vzdelané v zdravotných problémoch a ako zostať zdravé, môžu tieto informácie odovzdať svojim deťom a zvrátiť štatistiku detskej obezity v USA

Pani Talbert je uvedeným zdravotníckym blogerom na wellSphere.com a jej články nájdete aj na stránke ezineArticles.com. Prevádzkuje tiež sociálnu sieť Mommies na Ning, je hlavnou marketingovou riaditeľkou spoločnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradnej rade sociálnych médií pre Americkú Wellness Challenge. Sledujte ju na Google+.

Považovali ste tieto informácie užitočné? Kliknutím sem zobrazíte svoju podporu časopisu Zdravé mamičky.

Odkaz na tento príspevok: ľadlo a Chia Blend z Carrington Farms – najvyššia superfood na rok 2013

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweetzdieľam

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *