Uspokojivý bočný koncert pre matky – prenájom dojčenských zariadení na cestovanie domácností

Opýtajte sa matky alebo otca, ktorý cestuje so svojimi malými deťmi, ak sa domnievajú, že nájomné detské vybavenie v cieľovom mieste je skvelý nápad. Učia áno! Prečo som nechápal, že by si to mohol urobiť!?! Presne skontrolujte, aké pozoruhodné a potešenie tohto nového bočného koncertu je …

Potešujúci bočný koncert pre matky – prenájom dojčiat pre cestujúce rodiny

Babierge, ako aj ich dôveryhodní partneri na záchranu! Verte Airbnb, avšak pre dojčenské vybavenie.

Jedným z našich preferovaných bočných koncertov pre matku je niečo, čo je pre akýkoľvek typ mamy veľmi ľahké. Kúpime veľa výstroja pre naše deti, však? Rovnako ako to, čo sa vyskytuje po tom, čo ho dieťa využíva na pár mesiacov, ako aj potom, nie je to potrebné. Zvyčajne ide o budúci predaj trávnika alebo dar goodwill. Teraz si predstavte, že môžete robiť príjem na všetkom úžasnom výstroji, ktorý máte.

BabyQuip je popredná platforma prenájmu dojčenských zariadení spájajúcich matky alebo oteckov, ktorí si prenajímajú svoje detské vybavenie s názvom Trust Partners, pričom domácnosti cestujú do svojej oblasti. Dôveryhodní partneri si prenajímajú, poskytujú a pripravujú mimoriadne čisté dojčenské vybavenie, ktoré vlastnia v rodinnom hoteli alebo v únikovom prenájme, a potom sa vráťte, aby ste ho vyzdvihli v deň odchodu. Dôveryhodní partneri si vyberú výstroj, ktorý chcú prenajať, ako aj stanoviť vlastné náklady, ako aj poplatky za prepravu. V podstate si môžete vybrať z nákladov, ktoré chcete prenajať svoj výstroj, a presne koľko ho poskytnúť. Môžete tiež nastaviť dni, v ktorých je váš výstroj ponúkaný na prenájom, aby ste sa uistili, že nemusíte poskytovať dni, ktoré nemôžete. Hovorte o vážne výhodnom bočnom koncerte!

Pre koho je to najlepšie vhodné?

Dôveryhodní partneri sú bežne matky s malými deťmi (aj keď niektorí sú oteckovia a ľudia v dôchodku), ktorí hľadajú vedľajší koncert, ktorý je príjemný a zmysluplný. Približne za dva týždne premiestnite s aplikáciou, ako aj s tréningovým procesom, aby ste predstavili svoju vlastnú spoločnosť na platforme BabyQuip. Spoločnosť BabyQuip vás bude trénovať vo všetkých prvkoch spoločnosti Infant Gear Company vrátane bezpečnosti prevodoviek, čistoty, služieb pre klientskych klientov pohostinstva, predaja a marketingu.

Čo robí babyquip?

BabyQuip rozvíja vaše webové stránky, nastaví vaše poistenie, ako aj pohony internetového webového prenosu pre vás. Potom vás trénujú o bezpečnosti výstroja, regionálnej reklame a poskytujú vynikajúce služby zákazníkom. Ich cieľom je potešiť cestovanie rodín.

Dôveryhodní partneri spoločnosti BabyQuip tiež majú úžitok z nahliadnutia, ako aj z skúseností s oveľa viac ako dvesto ďalších podnikateľov s prenájmom dojčiat, ako sú oni. Pri pravidelných videonávodných seminárových stretnutiach, kancelárskych hodinách, ako aj o tom, že sa môžete opýtať obavy v ich podpornej osobnej komunite na Facebooku.

Na typických matkách dostávajú viac ako 600 dolárov mesačne plus tipy, druhé iba pre hostiteľov Airbnb. Niektorí zarobia niekoľko tisíc dolárov za mnoho mesiacov

Pripraviť sa, pozor, štart!

Začnite tým, že nechajte vedieť, že vás zaujíma. Povedzte im nováčikových matiek, ktoré vám poslali!

Môžete sa tiež tešiť

Rutina pobytu v domácnosti, vďaka ktorej z vás urobí šťastnejšiu mamu

7 Veľmi univerzálny pobyt v domácnosti Matka úloh [+ 2 nové]

Pin pre neskôr -potešujúci bočný koncert pre matky -prenájom dojčenských zariadení pre cestujúce rodiny

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *