Lásky list môjmu futbalovému rodičovi

Tento milostný list/príspevok hosťa napísal môj kamarát a kolegovia futbalového rodiča Nila Rosen.

Nikdy som si nemyslel, že budem spolu s kýmkoľvek iným rodičom, ale s osobou, ktorá ma pred 11 rokmi otehotnela, ale som “a nie je to kvôli rozvodu alebo odlúčeniu. V skutočnosti som stále ženatý s tým istým chlapom, ktorý si na našej svadbe požadoval konkrétne predjedlá špičkovej kategórie (a stále som mu vďačný, pretože sa ukázalo, že sú jedinou vecou, ​​ktorú som jedol. “‹ Celú noc .) Ale našiel som tiež niekoho iného. A ja som pre ňu padol.

Sarah, ty si môj futbalový člen a vylepšuješ môj život. Dovoľte mi spočítať spôsoby, ako sa môj svet zlepšil, odkedy si ma prehnal z nôh tým, že som ponúkol zdieľanie dvakrát týždenne jazdiace povinnosti.

Nie je to len plyn, ktorý šetríme; Tento vzťah mi ponúka oveľa viac:

1krát. Dáte mi jednu hodinu navyše na dosiahnutie všetkého kecy, ktoré musím robiť každý deň, z ktorých niektoré som ani neprišiel pred začiatkom futbalovej praxe popoludní.

2) Fitness. Zaistite, aby sa môj zadok nerozširoval tým, že bol prilepený na sedadlo môjho automobilu raz, dvakrát alebo dokonca štyrikrát týždenne, keď si znížite moje jazda na polovicu.

3) Mozgová sila. Pripomínate mi detaily (polné miesta, farby Jersey), o ktorých sa zdá, že nemôžem sledovať, bez ohľadu na to, koľkokrát ich pridávam do svojho kalendára Google.

4) Výživa. Poskytujete ďalšie občerstvenie môjmu dieťaťu, keď som zabudol zabaliť ho. Je mi jedno, či sú zdravé alebo nie. Nepýtam sa.

5) Potvrdenie. V sobotu ráno voláte o 8:00 rovnakým zúrivým hlasom, aký mám vo svojej hlave, a premýšľal, či to všetko držím pohromade. Ukázalo sa, že sme v poriadku.

6) Rozšírená rodina. Vaše potomstvo sa stali „súrodencami“ s mojím dieťaťom. Nemusím sa vás pýtať, či môžem položiť vaše meno na všetky tie núdzové formuláre, ktoré musím vyplniť; Len to robím.
‹‹
7) Socializácia. Učíte moje dieťa spôsoby, že „to trvá dedina“ – poďakujte vám osobe, ktorá ho práve šoférovala za poslednú pol hodiny. A moje dieťa sa učí, že túto životne dôležitú službu neberie ako samozrejmosť.

8 ”‹) Spoločnosť. Ponúkate vtipnú konverzáciu dospelých, keď sledujeme hru, aby som mohol nielen sledovať desiaty “‹ futbal v sezóne, ale súčasne môžem nakŕmiť svoju dušu. (Žiadny trestný čin, dieťa.)

9) Komunita. Žijete v mojej kapucni a môžete sa na ne spoliehať na ďalšie veci v štipke. Som veľmi rád, že nežijete celú cestu po celej meste.

Keďže záväzky našich detí sa naďalej zvyšujú a komplikovanejšie, potrebujem vás viac ako kedykoľvek predtým.

Prial by som si, aby všetci našli, čo máme.

Poďme spolu. Budem jazdiť.

Fotografický kredit: Absc futbal na Flickr

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *