Od zasadacej miestnosti po dieťa: Úžasná mama, Kristin Helms

Foto: Jewel Younglove Photography

Kristin Helms nás odfúkla, pretože jej prvé týždne ako nováčik mamičky v San Diegu. Bol som nadšený, keď som si prečítal jej novú knihu, od zasadacej miestnosti po dieťa, ideálne predtým, ako zasiahla vydavateľa. Ak si ju starostlivo prečítate, môžete dokonca nájsť moju lásku:

Ak sa snažíte mať zmysel pre materstvo, pretože to nespĺňa vašu fantáziu, je to kniha pre vás. Kristin Helms uvažuje o svojej ceste cez rané materstvo s úprimnosťou a humorom, keď vás vedie, aby sa pozrela na nové možnosti a vytvorila svoju vlastnú cestu. Od nových vzťahov po staré očakávania vás pozýva, aby ste si stanovili úmysly a ocenili, kde sa nachádzate.

Kristin súhlasila, že odpovie na niekoľko našich veľkých otázok o jej knihe a jej identite ako mamy!

Aké bolo najväčšie prekvapenie, že sa stal mamou?
Kristin: Keď sa staneme matkami, očakávame, že pomôžeme našim deťom učiť sa a rásť v každej novej etape, ale bol som šokovaný, koľko som sa naučil a rástol aj po ceste. Dozvedel som sa toľko o zodpovednosti, trpezlivosti, flexibilite a bezpodmienečnej láske. Myslím, že moje deti ma vlastne naučili oveľa viac, ako som ich kedy mohol naučiť iba za štyri krátke roky. Niektoré dni sú ťažké a snažia sa, ale v tejto sezóne materstva je toľko mágie.

2. Ako ste sa rozhodli napísať svoju knihu, z zasadacej miestnosti do dieťaťa: cestovná mapa pre okupáciu, ktoré prechádzajú na mamičky v domácnosti?
Kristin: Keď som prvýkrát prešiel zo svojej marketingovej okupácie, aby som zostal doma so svojou vzácnou novou dcérou v roku 2013, bol som vďačný, že som s ňou strávil každý bdelý (a spánok), ale bol som tiež odstránený. A pocity, ktoré mi odvrátili sebaúctu z kilteru. V mojej minulej kariére som sa umiestnil toľko zo svojho „ja“, že keď som už nemal túto definíciu seba, začal som spochybňovať svoju identitu a účel.

Aby som bojoval proti tejto mini-identity, začal som písať o materstve na blogu počas časov zdriemnutia a večer. (Výzvy nováčikov mamičiek ma vlastne donútili písať o svojich skúsenostiach ako mama, ktorá prvá, takže som navždy vďačný za výzvy!) Že blog Mommy sa zmenil na väčšiu platformu, časopis Tribe. Písanie mi dodalo odbytňu mimo materstva “„ šanca vyplniť môj pohár zálohy, aby som sa mohol otočiť a pokračovať Počas tohto prechodu z okupácie do domova sa môže tiež cítiť stratená.

Flash vpred do roku 2017, keď som čítal anketu o gallupe, ktorý dospel k záveru, že mamičky na pobyte v domácnosti
Vykazovanie vyššej miery depresie a veľa nezmenili svoje životy ako „prosperujúce“. Po tom, čo som sa dozvedel tieto štatistiky a vedel, aký ťažký bol môj vlastný prechod z okupácie do domu, som vedel, že teraz musím napísať túto knihu.

Existuje veľa kníh a zdrojov, ktoré pomáhajú mamičkám vrátiť sa na pracovnú silu po tom, čo sa stala mamou v domácnosti, ale veľmi málo, ktoré ponúkajú podporu okupačnej žene, ktorá sa rozhodne otočiť sa a vziať si nejaký čas, aby bola so svojimi deťmi v prvých rokoch. Myslím si, že prechod z okupácie do domova sa môže zdať na povrchu ľahký, ale je často osamelý, mätúci čas pre niektoré mamičky. Od zasadacej miestnosti až po detské ruky nové pobyty v domácej mamičke cez plán cez prechod rozbijú stereotypy o tom, čo vyzerá „zostať doma“, a pomáha mamičkám navrhnúť existenciu, ktorá uspokojuje a posilňuje.

3. Aké sú vaše najlepšie odporúčania pre nováčikov?
Kristin: Nezabudnite sa o seba postarať. Zvyšovanie malých ľudí vyžaduje toľko starostlivého odhodlania, starostlivosti, lásky a sily. Urobte si nejaký čas, aby ste premýšľali o tom, ako sa môžete dobiť a oživiť, aby ste si mohli priniesť najlepšiu verziu seba na výchovu svojej rodiny. Opýtajte sa sami seba, čo potrebujete v nákupe, aby ste prosperovali a potom vyrezali čas a priestor, aby ste to urobili “.

Kristin Helms, aby to vyzeralo ľahko Foto: Meg Russel Photography

Obrovské ďakujem Kristin Helms za zdieľanie jej práce a času s nami dnes! Choď, Kristin, choď!

Akékoľvek ďalšie nové mamičky, ktoré zápasia medzi prácou a dieťaťom, sa pozrite z zasadacej miestnosti na dieťa!

[Všetky fotografie dodané Kristin Helms, kreditné skóre, ako sa uvádza]

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *