Ošetrovateľské tričká s punkovou estetikou: Rovnako ako aj príchod prsia

, tieto nervózne ošetrovateľské tričká ma zaujali na Instagrame a boli som nadšení, že o nich šírilo slovo. Ak máte dobrého priateľa s punkovou alebo kovovou estetikou, alebo kto je len tričko, nie blúzka dáma, odhlásená.

Naša punková matka Sheroes, Hannah a Apríl, začala aj vonku, keď prichádza prsia ošetrovateľské odpaliská pre ženy, ktoré nechcú zabezpečiť svoju výhodu. Ak je to váš štýl, pochopme, akú kapelu alebo tričká s tričkami značky by ste chceli previesť na ošetrovateľskú špičku?

Keď som ukázal, že tento obchod Etsy sa vydal do skupiny nováčikov na Facebooku – pripojte sa k nám! – Jedna matka uviedla, že chce, aby mohla dojčiť, len aby sa ubezpečila, že by mohla nosiť košele.

Spoluzakladateľ Hannah hovorí: „Zistili sme, že mnohí ľudia objavili ošetrovateľské odevy, aby sa cítili nepríjemne alebo že počas dojčenia nedokázali župany. Okrem toho sme úprimní, preto sme celú vec začali na prvom mieste! Život je náročný pre nové dieťa, so všetkými zmenami, ako aj so zmenami tela, bez toho, aby do mixu pridal príjemné a užitočné oblečenie! “

Od Johnny Money po Led Zeppelin do Yo Gabba Gabba (môj obľúbený), prehliadanie, ako aj vonku, prsia sú ako prehliadanie šetrného obchodu, plné jedinečných pokladov pre ošetrovateľských rodičov. Heather má rád vrchol pána Rogers.

Ako to funguje:

Košele sa starostlivo používajú, ale vo skvelom stave. Z krku dole alebo cez hrudník bol nainštalovaný bezvýznamný kovový zips, v závislosti od štýlu košele. Niektoré majú dva zipsy.

Pozrite sa na celú kolekciu na a tak aj na out, prichádzajú obchod s prsiami na Etsy.

Pozvané sú tiež vlastné objednávky.

[Všetky obrázky z aj vonku prichádzajú prsia]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *