Rozchod so soľou varením viac v dome

Toto publikovanie sponzorovalo American Heart Association.

Jedná sa o ručne krandy zodsles vyrobené spoločnosťou Whitney na zdravý obed

Pomôžte ovládať sodík varením v dome More

Áno, chápeme, že je jednoduché naznačovať, že všetci varíme v dome viac, ale môže byť skľučujúce implementovať. Ak behá okolo detských nosičov, prenasledovanie batoľa, ako aj zdesenie automobilov nás nestačí na vyčerpanie, objavenie času na varenie zdravých potravín každý deň môže byť.

Ale môžeme začať s detskými krokmi.

Tu je päť rôznych metód, ktoré používame na to, aby sme dosiahli domáce jedlá:

Zapíšte si menu na týždeň. Plánovanie robí týždeň plynulejšie, sľubujeme. Whitney má témy pre každú noc, aby to ešte zjednodušilo: pondelok sú raňajky na večeru; Utorok je DIY Tacos, streda sú cestoviny a zelenina (s Zoodles pre dospelých!); Štvrtok je odber; Piatok je pizza noc; Rovnako ako sobota, ako aj nedeľa, sú divoké karty.

Vyskúšajte v nedeľu týždenný obrovský kuchár. Existuje mnoho spôsobov, ako riešiť obrovského kuchára, ale rád sezónu, ako aj grilujte bokový steak, ako aj potom prepracovať plátky na šalátoch, tacos, ako aj sendvičoch počas celého týždňa. Ďalší priateľ, Wendy, v nedeľu pečie hydinu a používa mäso na šaláty, polievky, ako aj quesadilly na večere.

Prečítajte si viac 3 trikov, ako aj nápady na stravovanie v dome, aby ste zlepšili zdravie a wellness našich rodín>

Vďaka American Heart Association za to, že nás pozvalo, aby sme sa zúčastnili na tomto dôležitom úsilí. Všetky tieto názory, ako aj skratky sú naše vlastné!

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *